FUTURO MEBLE - Meble w zabudowie, szafy garderoby, kuchnie
Tworzymy meble na wymiar, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów i w 100% spełnią ich wizualne i funkcjonalne oczekiwania. Indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że nasze produkty sprawdzają się nie tylko w salonach, kuchniach czy łazienkach, ale też pomieszczeniach biurowych, o nietypowych kształtach, skomplikowanym układzie itp.
Realizację zamówienia poprzedzamy pomiarami, konsultacjami z klientem i wizualizacją. dzięki czemu nasze produkty cechuje wysoka jakość i estetyka. Przygotujemy projekt kuchni, łazienki czy garderoby uwzględniający Państwa indywidualne życzenia. Naszym celem jest kreowanie niepowtarzalnych wnętrz o indywidualnym charakterze i najwyższej jakości, maksymalnie dopasowanych do własnych upodobań. Jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wysublimowane życzenia naszych Klientów w tym zakresie.
Zadowoleni klienci
Większość naszych klientów to klienci z polecenia. I to cieszy nas najbardziej. Podobnie jak to, że są wśród nich zarówno osoby prywatne, które szukają wymarzonych mebli do domu czy mieszkania, jak i firmy i instytucje, np. szkoły, urzędy
Dokładnie wymierzony cel
Chcemy, aby osoby zamawiające meble łazienkowe, kuchenne czy szafy wnękowych nie musiały wybierać pomiędzy wyglądem a funkcjonalnością. Wygląd, elegancja czy styl jest kwestią gustu i nie mamy zamiaru przekonywać klientów do najnowszych trendów i hitów sezonu. Wyprodukujemy meble, które wpiszą się w codzienne życie klientów.
ZAPROJEKTUJEMY, WYKONAMY, ZAMONTUJEMY
  • meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe
  • szafy wnękowe z drzwiami przesuwanymi,
  • garderoby,
  • zabudowy sklepowe, gabinetowe,
  • wszelkie nietypowe zabudowy,
Meble naszej produkcji powstają z materiałów najwyższej jakości.  
Nasi Partnerzy: Rejs, blum, Sevroll, GTV, Nomet, Kronospan, Swiss Krono, Egger,